Esa Niemi

Puheenjohtaja
Henkilöstön esimies
Esa Niemi
esa.niemi@niemi.fi
0400 45 2400
Mika Mukkula

Varapuheenjohtaja
Valmennusvaliokunnan puheenjohtaja
Mika Mukkula
mika.mukkula@judoliitto.fi
040 520 5487
Teija Meling

Varapuheenjohtaja
Koulutusvaliokunnan puheenjohtaja Valmennusvaliokunta
Teija Meling
teija.meling@gmail.com
040 3301 228
Tero Rönkkö

Varapuheenjohtaja
Hallintovaliokunnan puheenjohtaja, Kilpailu- ja sääntövaliokunta
Tero Rönkkö
tero.ronkko@judoliitto.fi
044 551 5544
Petri Hakkarainen

Hallituksen jäsen
Aluetoimintavaliokunta
Petri Hakkarainen
phakkarainen@gmail.com
045 6770 320
Esa Korkia-aho

Hallituksen jäsen
Valmennusvaliokunta, Viestintä- ja Markkinointivaliokunta
Esa Korkia-aho
esa.k@elisanet.fi
050 3522 064
Joona Könttä

Hallitusjäsen
Yhteiskuntasuhteet
Joonas Könttä
joonas.kontta@eduskunta.fi
040 5627 598
Henry Lipponen

Hallituksen jäsen
Valmennusvaliokunta
Henry Lipponen
henrylipponen@suomi24.fi
040 544 0992
Jukka Sala

Hallituksen jäsen
Viestintä- ja Markkinointivaliokunta
Jukka Sala
jukka.sala@judoliitto.fi
Juha-Matti Salmela

Hallituksen jäsen
Koulutusvaliokunta
Juha-Matti Salmela
juhki.salmela@gmail.com
050 4653 422