Esa Niemi

Puheenjohtaja
Henkilöstön esimies
Esa Niemi
esa.niemi@niemi.fi
0400 45 2400
Mika Mukkula

Varapuheenjohtaja
Valmennusvaliokunnan puheenjohtaja
Mika Mukkula
mika.mukkula@judo.fi
040 520 5487
Teija Meling

Varapuheenjohtaja
Koulutusvaliokunnan puheenjohtaja Valmennusvaliokunta
Teija Meling
teija.meling@gmail.com
040 3301 228
Tero Rönkkö

Varapuheenjohtaja
Hallintovaliokunnan puheenjohtaja, Kilpailu- ja sääntövaliokunta
Tero Rönkkö
tero.ronkko@judo.fi
044 551 5544
Pete Hakkarainen

Hallituksen jäsen
Kilpailu- ja sääntövaliokunta
Petri Hakkarainen
petri.hakkarainen@judo.fi
045 6770 320
Esa Korkia-aho

Hallituksen jäsen
Valmennusvaliokunta, Viestintä- ja Markkinointivaliokunta
Esa Korkia-aho
esa.k@elisanet.fi
050 3522 064
Joona Könttä

Hallitusjäsen
Yhteiskuntasuhteet
Joonas Könttä
joonas.kontta@eduskunta.fi
040 5627 598

Hallituksen jäsen
Talousvaliokunta
Tuija Ihanamäki
tuija.ihanamaki@judo.fi
040-5062024

Hallituksen jäsen
Eettinen valiokunta
Anu Stör
anu.stor@judo.fi
Juha-Matti Salmela

Hallituksen jäsen
Juha-Matti Salmela
juha-matti.salmela@judo.fi
050 4653 422